Nieuwjaarsborrel 2024

Beste Leden, Ouders en Geweldige Vrijwilligers,

Het nieuwe jaar is begonnen en we kunnen niet wachten om het samen met jullie te vieren! Scoutinggroep “De Avonturiers” nodigt jullie van harte uit voor onze Nieuwjaarsreceptie op zaterdag 13 januari 2024, tussen 12:00 en 14:00 uur.

Laat ons samen het nieuwe jaar starten met een gezellig samenzijn. We hebben niet alleen iets lekkers te eten voorbereid, maar ook warme dranken om de winterse kou te trotseren. Het wordt een ontspannen middag vol goede gesprekken, leuke herinneringen en natuurlijk heerlijk eten.

Wanneer: Zaterdag 13 januari 2024

Tijd: 12:00 – 14:00 uur

Waar: Doelstraat 1

Kom langs, deel je vakantieverhalen, en wens elkaar het beste voor het komende jaar. We waarderen jullie inzet en betrokkenheid bij onze scoutinggroep en kijken ernaar uit om samen met jullie het nieuwe jaar in te luiden.